Ani vaše tělo není stroj, kerý bude na plné obrátky fungovat nepřetržitě. Musíte si uvědomit, že čas od času je žádoucí prostě vypnout a odjet relaxovat. I víkend strávený v příjmeném hotelu, kde vás budou hýčkat různými procedurami, vám vlije novou sílu do žil. Bude vás to stát jen několik tisíc korun, ty cenově nejlákavější nabídky vždy najdete na slevových portálech. Jejich jediný problém je, že jsou časově omezené, takže nákup musíte provést rychle. Jenže ne vždy budete mít na účtu dost peněz. Pokud se vám nějaký zájzed zalíbí a vy ho budete chtít koupit, jako rychlá pomoc se nabízí nebankovní půjčka.

Jak nebankovní půjčka funguje?

Vyřizuje se online na webových stránkách nebankovní spolenčosti. Stačí vám k tomu je občanský průkaz a několik minut času. Žádost tvoří jen několik kolonek, vyplňuje se například:

  • jméno,
  • bydliště,
  • rodné číslo,
  • číslo občanského průkazu aj.

K žádosti je třerba nahrát i scan občanského průkazu. Po odeslání žádosti se vám společnost ozve do několika minut. Pokud je vše v pořádku, pošle vám jen Sms zprávu se schválením žádosti a ihned také odešle peníze na váš účet.

Nebankovní půjčka má jen mírné podmínky

Za půjčení z nebankovní půjčky ihned na účet zaplatíte jen nízký poplatek. Jeho výše se odvíjí od doby splatnosti a sumy, kterou si půjčíte. Poplatek vidí ždatele ihned na začátku celého procesu vyřízení.

Jde to i bez poplatku!

Ti, kdo si úvěr budou brát poprvé, nemusí za půjčení platit nic. Jestliže si nastaví 9000 korun a dají si splatnost nebankovní půjčky ihned na 30 dní, nebudou nic navíc platit.