Vánoce jsou nádherné svátky, plné spokojenosti a klidu. Je to především doba, kdy bychom měli být se svou rodinou a přáteli a snažit se užít jejich blízkost. Smyslem Vánoc je také dělat jim radost. To jde skrze dárky. Jenže vy jste se letos dostali do velmi nelichotivé situace.

Nebankovní půjčky vyřeší finanční tíseň

přes rok jste sice šetřili, abyste mohli vytvořit kouzelné Vánoce, jenže přišlo i několik nečekaných výdajů. Kvůli nim jste museli šáhnout na úspory, takže vám skoro nic nezbylo a nyní řešíte, kde rychle peníze na skvělé vánoční dárky vzít. Jako řešení, které vás nemusí stát ani korunu navíc se nabízí nebankovní půjčky. Byly právě pro tyto účely stvořeny – jsou nastaveny tak, aby každému pomohly vyřešit finanční tíseň do několika minut a bez toho, aniž by za to musel platit vysoké poplatky.

Proč se vyplatí vsadit na nebankovní půjčky?

Oproti produktům v bance mají tyto výhody:

  • Úvěr vyřídíte online a potřebujete k tomu jen občanský průkaz.
  • Stačí, kdy jste starší 21 let.
  • Na schválení úvěru se nečeká dny, ale pouze jen několik minut.
  • Můžete si půjčovat podle libosti – opakovaně.
  • Za vyřízení se platí jen jeden poplatek, jeho výši znáte předem.
  • Výši půjčky a také dobu splatnosti si určujete sami!

Jak se zachovat správně?

Nebankovní půjčka vám pomůže jen tehdy, když si půjčíte částku, kterou budete schopni bez problémů vrátit. Udělejte si tedy nejdříve finanční rozvahu, jedině tak vám nebankovní půjčky ihned dobře poslouží. A pamatujte, že si nemusíte půjčovat jen na vánoční dárky. Lidé si často půjčují třeba na dovolenou nebo na nákup spotřebičů.