Zima už konečně začala, takže je ten správný čas vyrazit na hory a užít si prima lyžovačku ve společnosti přátel nebo rodiny. Už máte zamluvené ubytování, jenže radost z dojezdu vám kazí představa, že budete na svahu jezdit ve starším vybavení, které už moc dobře nefunguje? A proč se budete trápit? Pokud budete zodpovědní, můžete si velmi snadno půjčit z nebankovní půjčky dost peněz a vyrazit na nákup dokonalé lyžařské výbavy třeba ještě dnes.

Pro koho přesně je nebankovní půjčka určena?

Nebankovní půjčka má své dlouhé jméno proto, aby bylo hned jasné, že si mohou snadno půjčit i osoby, před kterými banka zavřela dveře. Jedná se o ty, u kterých banka podle svých pravidle zjistila nízkou bonitu – tedy nízkou schopnost splácet. Patří se také:

  • osoby s nižším příjmem,
  • matky na mateřské,
  • důchodci a studenti.

Nebankovní půjčky ihned takové omezení nemá, je tu zkrátka pro všechny, kdo potřebují rychle získat peníze navíc.

Jak to udělat, aby nebankovní půjčka fungovala jako pomoc?

Je to velice jednoduché, aby vám půjčka pomohla, musíte si vše dobře spočítat. Je důležité mít absolutní jistotu, že peníze splatíte včas. K půjčené částce je třeba připočítat ještě poplatek za vyřízení, který ale znáte předem, takže vás nic nepřekvapí.

Jděte na to chytře – získejte úvěr bez poplatku

Nebankovní společnost je tak vstřícná, že dokonce půjčuje zdarma. Akci připravila pro ty. Kdo si od ní budou půjčovat poprvé. Musí si dát jen splatnost na 30 dní a samozřejmě peníze včas vrátit. Kdyby náhodou měli s termínem problém, je možné si za poplatek dobu splatnosti posunout.