I když jste byli zařazeni do registru dlužníků a dostali jste kvůli tomu od banky nálepku „problémový klient“, můžete si v pohodě půjčit od nebankovní společnosti, třeba právě na novou matraci. Jak to uděláte? Co k tomu budete potřebovat a jak si poradit s výběrem matrace?

Proč je nebankovní půjčka pro problémové klienty nakonec výhodnější?

Nebankovní půjčka pro problémové klienty je produktem nebankovní společnosti, která nestanovila přísné podmínky pro půjčování. Půjčku nastavila tak, aby si mohla bez problémů půjčit většina lidí. Jak to udělat? Stačí postupovat takto:

  1. na webových stránkách společnosti si pomocí kalkulátoru zvolíte sumu a dobu splatnosti,
  2. vyplníte všechny kolonky v žádosti,
  3. nahrajete scan obou stran občanského průkazu,
  4. žádost odešlete.

Nebankovní společnost má neomezenou pracovní dobu, žádost do několika minut posoudí a pošle vám informaci o schválení skrze SMS zprávu. Záleží ještě na bance, jak rychle uskuteční převod peněz. Obyvkle se peníze na účtu žadatele objeví druhý den, někdy to může trvat jen několik minut. Je příjemné, že stejná rychlost vyřízení je i o víkendech.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty a vaše rozhodnutí

Pro nebankovní půjčky ihned na účet je typická kratší doba splatnosti. Proto si musíte dobře rozmyslet, kolik si půjčíte a kdy peníze vrátíte. Zcela bez poplatku je nebankovní půjčka pro ty,  kdo si o ni žádají poprvé a půjčí si 9000 korun se splatností na 30 dní.

Jak vybrat správnou matraci?

Zaměřte se na její tvrdost, každému totiž vyhovuje něco jiného. Dále si dejte pozor na zóny, měla by jich mít minimálně 5. Volte tu, která má kvalitní výplň i potah.