nebankovní půjčkaDávno jsou pryč doby, kdy bylo možné si peníze půjčit pouze v bance. Lidem už začalo lézt krkem, jak moc je banky okrádají. Jak to dělají? Docela nenápadně skrze úrokovou sazbu. Ta se například u kreditní karty pohybuje na hranici 20 %. Hodně draze tedy přeplácíte, takže se i půjčka menšího obnosu hodně prodraží. Vše se změnilo v roce 2005, protože právě tehdy se na české finanční scéně objevila nebankovní půjčka. Její koncept lidi překvapil, najednou měli možnost si půjčit rychle peníze a použít je na cokoliv. Dnes nebankovní půjčky poráží produkty od banky na plné čáře. Jak si snadno půjčíte i vy?

Nebankovní půjčka a podmínky pro každého žadetele

Nebankovní půjčka má pro každého žadatele identické podmínky. Abyste půjčku získali, musíte splnit tyto 3 podmínky:

  1. prokázat, že máte české státní občanství,
  2. být ve věklu 21 až 85 let,
  3. nesmíte společnosti dlužit v rámci jiné půjčky.

Všechny 3 podmínky prokážete jednoduše pomocí občanského průkazu. Stačí udělat jeho scan a nahrát ho k žádosti. Tu vyplníte na oficiálních stránkách půjčky.

Jak rychle je nebankovní půjčka vyřízena?

Protože není zatížena složitou administrativou, její vyřízení se počí v minutách. Každý si nejdříve na konfigurátoru volí sumu a dobu splatnosti a poté už jen musí vyplnit krátkou žádost. Nebankovní půjčka je díky tomu vyřízena asi do 15 minut. Společnost ihned po schválení půjčky pošle peníze na žadatelův účet. Kdy se na účtu objeví? Záleží to na rychlosti banky, většinou je to maximálně druhý pracovní den.

Jaká je nabídka?

Nebankovní půjčka je lákavá, protože nabízí částku od 500 do 10 000 korun. Sami si volíte, kolik si půjčíte a také si sami určíte dobu splatnosti. Ta se pohybuje od 7 do 45 dní, možné je prodloužení o dalších až 60 dní.