V České republice si můžete o peníze požádat v bance a také u nebankovní společnosti. Systém půjčování se v obou institucích výrazně liší. Zatímco banka je hodně přísná a proces schválení půjčky může trvat i několik dní, nebankovní společnost nastavila koncept půjčování tak, aby lidem nabídla peníze do několika minut. Jak přesně systém nebankovního půjčování funguje? Kolik peněz si snadno můžete půjčit i vy?

Nebankovní půjčky ihned na účet a vaše jistota

Nejdříve ze všeho se musíte zodpovědně rozhodnout, jestli je pro vás půjčení peněz od nebankovní společnosti vhodné. V čem musíte mít jasno? Pro nebankovní půjčky ihned na účet je chrakteristická kratší doba splatnosti. Je to proto, aby žadatel nebyl vázán splácením na dlouhé měsíce. Musíte mít tedy zcela jasno v tom, že peníze stihnete včas vrátit. K půjčené sumě je třeba připočítat ještě poplatek za vyřízení půjčky. Ten neplatí pouze ti, kdo si o půjčku budou žádat poprvé a půjčí si 9000 korun na 30 dní.

Postup vyřízení nebankovní půjčky ihned na účet

  1. Najdete si web nebankovní společnosti.
  2. Na konfigurátoru zvolíte sumu a dobu splatnosti.
  3. Vyplníte všechny položky do online žádosti.
  4. Nahrajete scan občanského průkazu.
  5. Žádost odešlete.

Nebankovní půjčky ihned na účet vítězí  díky rychlosti

Nebankovní půjčky ihned na účet jsou vyřízeny během několika minut. Tím válcují banky, protože v jejich případě může vyřízení půjčky trvat i několik dnů. Peníze z nebankovní půjčky přijdou žadateli většinou na účet hned následující pracovní den. Někdy je to i do několika minut, vždy záleží na rychlosti banky, u které má žadatel účet.