Nemáte dost peněz, abyste si mohli koupit potraviny? Nebo si chcete vyjet na dovolenou, máte vybraný zájezd, ale nemáte aktuálně dost peněz na zaplacení zálohy? Přišel vám vysoký nedoplatek za elektřinu? Pokud opravdu nemáte finanční rezervu, nezbývá vám nic jiného než si půjčit. Jde to naštěstí udělat velmi snadno. Pomocnou ruku totiž nabízí nebankovní společnost skrze své nebankovní půjčky ihned. Jak fungují?

Nebankovní půjčky ihned jsou přívětivé!

Nebankovní půjčky ihned se od těch v bance zásadně liší hlavně pojetím. Společnost je nastavitla tak, aby si v pohodě mohli půjčit téměř všichni. Pro své nebankovní půjčky ihned stanovila totiž jen 3 mírné podmínky. Jsou to tyto:

  1. žadatel nesmí mít u společnosti jinou aktivní půjčku,
  2. musí být ve věku 21 až 85 let,
  3. musí mít české státní občanství.

Pokud chce jít žadatel žádat o úvěr do banky, má to mnohem složitější. Banka bude zjišťovat jeho příjem, nepůjčí mu v případě, když je jeho jméno evidováno v registru dlužníků apod. Navíc je u bankovních produktů stanovena dost vysoká úrokorvá sazba. U kreditní karty dosahuje úrková sazba až 22 %.

Nebankovní půjčky ihned mají přívětivé i poplatky

Je výhodou, že v případě nebankovní půjčky ihned žadatel ihned vidí, kolik navíc zaplatí. Poplatek se odvíjí od doby splatnosti a od sumy. Například za půjčku 600 korun na 7 dní zaplatí žadatel navíc jen 60 Kč.

Jaké jsou parametry nebankovní půjčky ihned?

  • Nejvíce si můžte půjčit 10 000 korun, nejméně 500 korun.
  • Doba splatnosti je od 7 do 45 dní.
  • Můžete si koupit ještě prodloužení, celkem se dá půjčka prodloužit o 60 dní.

Dobu splatnosti i sumu si nastvujete podle potřeb tak, aby pro vás nebylo problém peníze vrátit.