Toužíte po posledním prodlouženém víkendu na lyžích a s přáteli hledáte nejlepší termín a místo pobytu v horách? Byli jste však při pohledu na bankovní účet šokováni stavem svého konta a bojíte se, že si nebudete moci sportovní dovolenou dopřát? Požádejte o pomoc sms půjčky. Ty vám mohou poskytnout až 10 000 Kč, ze kterých snadno zaplatíte ubytování, cestu i skipas a nemusíte se svých plánů vzdát. Na nebankovní společnost se můžete obrátit vždy, když potřebujete půjčit krátkodobě pár tisíc. Nabízí vám totiž nejvýhodnější řešení vašich finančních starostí na trhu.

Proč právě sms půjčky?

Nebankovní půjčky, které jsou poskytovány finskou finanční skupinou, se řadí mezi nejoblíbenější půjčky na českém trhu. Fungují u nás již více než deset let, během kterých je vyzkoušely stovky zákazníků. Jejich hlavními přednostmi je rychlost a bezpečnot, kterou nabízí. Smlouvu o půjčce můžete sjednat bez nutnosti registrace a bez zbytečných poplatků a navíc je vám k dispozici na stránkách nebankovní společnosti, takže se vyhnete nepříjemným pohovorům na pobočkách.

Kdo na sms půjčky dosáhne?

Máte české státní občanství a je vám alespoň 21 let? Pak máte vyhráno. Nebankovní půjčky ihned totiž nemají přísná kritéria pro posuzování žadatelů, jako tomu bývá u běžných bank. Pokud tedy splníte tyto dvě podmínky, bude vám pomoc schválena. K žádosti nemusíte připojovat ani:

  • potvrzení o výši příjmu
  • výpis z rejstříku trestů
  • nahlédnutí do registru dlužníků
  • ručitele
  • zástavu

Sami si vyberte výši půjčky i dobu splatnosti

K dispozici je vám až 10 000 Kč, můžete si však požádat také o menší částku. Je zcela na vašem zvážení, jak vysokou půjčku sjednáte. Standardní doba splatnosti je 7 až 45 dnů, i tu si však nastavíte podle své potřeby.